Союз птицеводов Украины
Про Ассоциацию
Мясо птицы
Яйцо куриное
Яичные продукты
Зерно и корма
Законодательство АПК
Конференции
Новости
07.08.2018

МХП отримала дозвіл громади на розширення біогазового заводу

МХП отримала дозвіл громади на розширення біогазового заводу

У селі Білоусівка Вінницької області 2 серпня відбулися громадські слухання з будівництва другої черги біогазового комплексу на Вінницькій птахофабриці, що входить до групи «Миронівський хлібопродукт» (МХП).
 
 
Про це повідомляє прес-служба МХП.
 
На слуханнях були присутні представники держави, агроіндустріального холдингу МХП, громадських організацій, а також місцеві жителі.
 
За інформацією, представники МХП презентували концепцію комплексу, а також звіт щодо його впливу на довкілля, який компанії зобов’язані проводити згідно до законодавства України. Представник Міністерства екології та природних ресурсів Вікторія Тимошенко зазначила, що екологічні умови діяльності з будівництва комплексу будуть визначені після того, як відомства проаналізує звіт.
 
Директор компанії «МХП Eco Energy» Іван Тракслер розповів про міжнародний досвід використання біогазових комплексів, які утилізують органічні відходи, і можливостях, що відкриває запуск подібних установок. Планується, що щоденно на об’єкті буде перероблюватися 460 т посліду, 70 т силосу, а також 160 т шламу і води з пташників та забойного цеху. В результаті, комплекс вироблятиме 10 тис. кВт електроенергії на годину і 300 т твердих органічних добрив. На новому об’єкті буде працевлаштовано 30 осіб.
 
Присутня на слуханнях Анна Даниляк, представник громадської організації «Екодія», звернула увагу, що біогазовий комплекс належить до об’єктів підвищеної екологічної небезпеки, тому важливо, щоб будівництво та діяльність цього об’єкту відповідали всім нормам.
 
Жителі Білоусівки та навколишніх сіл ставили питання по темі слухань, а також висловлювали власну думку щодо будівництва, що планується. За результатами обговорювання жителі проголосували за прийняття проекту детального плану території об’єкту.

Архив
посмотреть
Анализ рынка мяса птицы за 10 мес. 2018 г. Анализ рынка мяса птицы за 10 мес. 2018 г.
15.01.2019 Подробнее...
Анализ рынка мяса птицы за 9 мес. 2018 г. Анализ рынка мяса птицы за 9 мес. 2018 г.
22.11.2018 Подробнее...
Потребительские цены на мясо птицы, август 2018г. Потребительские цены на мясо птицы, август 2018г.
05.10.2018 Подробнее...
Анализ рынка мяса птицы за 8 мес. 2018 г. Анализ рынка мяса птицы за 8 мес. 2018 г.
05.10.2018 Подробнее...
ГОСТ 11203-65
Жмых кунжутный (сезамовый). Технические условия
ГОСТ 13299-71
Комбикорма-концентраты для поросят-сосунов. Технические условия
Группа Компаний «Мироновский хлебопродукт»
Корпорация «Агро-Овен»
ПАО «Владимир-Волынская птицефабрика»
Без Антибіотиків! Підтверджено
Интересные факты
46% употребляемого украинцами за год мяса — это именно курица