Союз птицеводов Украины
Про Ассоциацию
Мясо птицы
Яйцо куриное
Яичные продукты
Зерно и корма
Законодательство АПК
Конференции
Новости
189 спалахів особливо небезпечних хвороб тварин виявили за тиждень 189 спалахів особливо небезпечних хвороб тварин виявили за тиждень За тиждень (12 -18 вересня) особливо небезпечні захворювання тварин виявили в 14 країнах світу. Загалом було зафіксовано 189 спалахів, повідомляє портал PigUA.info з посиланням на дані Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ).
23.09.2020 Подробнее...
Лідери з експорту м’яса птиці втрачають прибутки Лідери з експорту м’яса птиці втрачають прибутки Доходи від експорту курячого м’яса з Бразилії, що є найбільшим гравцем ринку, за перші 8 місяців 2020 року впали на 11,3% порівняно з аналогічним періодом минулого року.
23.09.2020 Подробнее...
Масштабні зміни очікують ринок м’яса Китаю уже найближчим часом Масштабні зміни очікують ринок м’яса Китаю уже найближчим часом Китайський ринок тваринного білка зазнає довгострокових змін у найближчі роки, оскільки кризи, спричинені африканською чумою свиней та пандемією коронавірусу, призводять до зміни харчових звичок китайських споживачів.
23.09.2020 Подробнее...
Музичний робот-годувальник допомагає знизити собівартість свинини Музичний робот-годувальник допомагає знизити собівартість свинини Результати кількох досліджень свідчать, що класична музика може позитивно вплинути на продуктивність свиней.
22.09.2020 Подробнее...
На 37% зросли обсяги виробництва замінників м’яса у Німеччині На 37% зросли обсяги виробництва замінників м’яса у Німеччині Цього місяця в Німеччині виявили перший спалах африканської чуми свиней. Якщо хвороба пошириться на промислове поголів’я, в споживачі можуть почати надавати перевагу альтернативним білкам, зокрема, замінникам м’яса.
22.09.2020 Подробнее...
Без Антибіотиків! Підтверджено
Интересные факты
Куриное мясо основное для жителей Израиля (67,9 кг/чел), Антигуа и Барбуда (58 кг) и Сент-Люсия (56,9 кг)