Союз птицеводов Украины
Про Ассоциацию
Мясо птицы
Яйцо куриное
Яичные продукты
Зерно и корма
Законодательство АПК
Конференции
Новости ассоциации
26.02.2021

Успішне проведення вебінару «Автоматизовані рішення з обробки столового яйця» Vencomatic Group

Успішне проведення вебінару  «Автоматизовані рішення з обробки столового яйця» Vencomatic Group

 Covid-19 закрив кордони, але відкрив нові можливості. У Vencomatic Group ми використовуємо ці можливості та вивчаємо альтернативні способи обміну знаннями та підтримання взаємовідносин з нашими партнерами та (потенційними) клієнтами. Ми не закрили та не припинили свою діяльність, а приділили більше уваги обміну знаннями. Ми стали більш відкритими для надання нових можливостей та знань.

 
18 лютого 2021 року у партнерстві з Союзом Птахівників України ми мали щасливу нагоду провести вебінар «Автоматизовані рішення з обробки столового яйця» для потенційних клієнтів на ринку України. Вебінар був присвячений огляду останніх тенденцій в утриманні птиці в ЄС, тенденціям споживання столового яйця, фермерським рішенням оброби столового яйця тощо.
 
У заході взяли участь ключові виробники столового яйця. Учасники були досить інтерактивними та ставили запитання після проведення основної частини вебінару. Ми справді пишаємося організацією та проведенням цього заходу за підтримки Союзу Птахівників України, беручи до уваги обмеження Covid-19. Vencomatic Group дотримується свого гасла «Думати заздалегідь разом з птахівниками». Ми тут для вас, щоб вирішити питання та обговорити можливості, незважаючи на будь-які обставини. Розумні технології та спільні інтереси бізнесу пов’язують людей. Ми рухаємося вперед – з рішенням прогодувати зростаючу популяцію, зробити птахівництво стійким та надати високі послуги в успішній діяльності бізнесу.
 
Vencomatic Group
Архив
посмотреть

Ассоциация «Союз птицеводов Украины» является добровольным объединением отечественных предприятий-производителей птицеводческой отрасли и имеет статус неприбыльной организации.

Деятельность Ассоциации направлена на сотрудничество с органами государственной власти на общегосударственном уровне. В частности, специалисты ассоциации принимают активное участие в разработке и продвижении государственных программ развития отрасли, разработке государственных стандартов, технических регламентов в области животноводства и птицеводства, анализе и подготовке законодательных проектов и подзаконных актов.

  • Агропромышленная группа «Пан Курчак»
  • Группа компаний «Ovostar Union»
  • Группа компаний «Интер-Агросистемы»
  • Группа компаний «Ландгут»
  • Группа компаний «Мироновский хлебопродукт»
  • Корпорация «Агро-Овен»
  • Корпорация «Бахмутский аграрный союз»
  • ООО «Агропромышленная корпорация «Днипровская»

ул. Е. Сверстюка, 19, оф. 807,
г. Киев
02660, Украина

тел.: +38 044 494 49 30
e-mail: info@poultryukraine.com

Без Антибіотиків! Підтверджено
Интересные факты
Курица несушка приносит 250-300 яиц в год