Союз птицеводов Украины
Про Ассоциацию
Мясо птицы
Яйцо куриное
Яичные продукты
Зерно и корма
Законодательство АПК
Конференции
Новости ассоциации
07.08.2020

БЕЗ АНТИБІОТИКІВ! ПІДТВЕРДЖЕНО! ПрАТ «Оріль-Лідер» (Дніпропетровська обл.).

БЕЗ АНТИБІОТИКІВ! ПІДТВЕРДЖЕНО! ПрАТ «Оріль-Лідер» (Дніпропетровська обл.).

 Асоціація «Союз птахівників України» інформує про завершення аудиту ще на одному підприємстві-члені асоціації щодо підтвердження вирощування птиці без застосування антибіотиків.

Аудит проводився представництвом міжнародного органу з сертифікаціїТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» з 29 по 30 липня 2020 року на підприємстві ПрАТ «Оріль-Лідер» (Дніпропетровська обл.).
 
Відповідно Вимог до птахопідприємств із технологією вирощування птиці без застосування антимікробних засобів, підприємством було затверджено та погоджено з асоціацією план моніторингу залишків інгібіторів та токсинів у кормах, воді, кінцевій продукції та продуктах життєдіяльності птиці, які є основою для підтвердження відповідності зазначеним вимогам.
 
Крім цього, результат аудиту ґрунтувався на переліках питань щодо відповідності Добровільним вимогам до птахогосподарств по вирощуванню птиці та забійного (переробного) підприємства із технологією отримання продукції птахівництва без застосування антимікробних засобів та їх залишків. На основі них, визначалися критерії відповідності принципам вирощування птиці та отримання продукції без застосування антибіотиків.
 
Згідно висновку проведеного аудиту, ПрАТ «Оріль-Лідер» відповідає задекларованим Добровільним вимогам до птахогосподарств по вирощуванню птиці та забійного (переробного) підприємства із технологією отримання продукції птахівництва без застосування антимікробних засобів та їх залишків.
 
Керуючись результатами аудиту, Асоціацією «Союз птахівників України» надано право наносити додаткове маркування класу «А» на продукцію ПрАТ «Оріль-Лідер» з 10 серпня 2020 року.
Разом з тим, Асоціація «Союз птахівників України» залишає за собою право проводити самостійні відбори зразків продукції цього підприємства на будь-якому етапі вирощування, виробництва, реалізації з метою зовнішнього моніторингу дієвості, запровадженого оператором ринку, контролю.
 
Асоціація повідомила Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів щодо результат аудиту зазначеного підприємства, яка відповідно стандартній процедурі також має право здійснювати нагляд на будь-якому виробничому етапі щодо дотримання ним вимог вирощування птиці та отримання продукції без застосування антибіотиків. 
Архив
посмотреть

Ассоциация «Союз птицеводов Украины» является добровольным объединением отечественных предприятий-производителей птицеводческой отрасли и имеет статус неприбыльной организации.

Деятельность Ассоциации направлена на сотрудничество с органами государственной власти на общегосударственном уровне. В частности, специалисты ассоциации принимают активное участие в разработке и продвижении государственных программ развития отрасли, разработке государственных стандартов, технических регламентов в области животноводства и птицеводства, анализе и подготовке законодательных проектов и подзаконных актов.

  • Агропромышленная группа «Пан Курчак»
  • Группа компаний «Ovostar Union»
  • Группа компаний «Интер-Агросистемы»
  • Группа компаний «Ландгут»
  • Группа компаний «Мироновский хлебопродукт»
  • Корпорация «Агро-Овен»
  • Корпорация «Бахмутский аграрный союз»
  • ООО «Агропромышленная корпорация «Днипровская»

ул. Е. Сверстюка, 19, оф. 807,
г. Киев
02660, Украина

тел.: +38 044 494 49 30
e-mail: info@poultryukraine.com

Без Антибіотиків! Підтверджено
Интересные факты
Нелюбовь (боязнь) к яйцам называется овофобией