[$logo_alt]
Союз птицеводов Украины
www.poultryukraine.com

Новости
29.05.2020

На м’ясокомбінатах Німеччини покращують умови роботи

На м’ясокомбінатах Німеччини покращують умови роботи

 На початку травня на м’ясопереробному підприємці в Кесфельді (Німеччина) виявили масштабний спалах коронавірусу серед працівників. Після переробки м’ясокомбінату виявилось, що підприємство працювало з порушеннями трудового законодавства, час змін перевищував дозволені норми, а робітники, більшість з яких були мігрантами з країн Східної Європи, проживали в антисанітарних умовах. Після цього низка компаній галузі зобов’язались покращити умови праці.

Зокрема, дотримуватися більш високих стандартів гігієни і поліпшити умови праці зобов’язалися найбільші підприємства м’ясної промисловості німецької федеральної землі Мекленбург-Передня Померанія. Йдеться про сім найбільших компаній в регіоні. Вони заявили про те, що погоджуються добровільно поліпшити механізм перевірки стану здоров’я працівників, а також запобігати великій плинності кадрів і змінити умови розміщення робітників.
 
«Ситуація з умовами проживання і праці працівників в м’ясної промисловості є складною і, безумовно, потребує поліпшення», – прокоментував цю подію регіональний міністр сільського господарства Тілль Бакхаус.
 
Source URL: http://www.poultryukraine.com/ru/poultry/news/2020/05/news_7645.html
© 2012  - 2020 Союз птицеводов Украины