[$logo_alt]
Союз птицеводов Украины
www.poultryukraine.com

Новости
12.06.2019

Попит на птицю в ЄС зростатиме до 2023 року

Попит на птицю в ЄС зростатиме до 2023 року

 Прогноз Belgian Meat Office свідчить, що глобальні темпи зростання споживання м’яса в найближчі роки будуть значно швидшими, ніж приріст у секторі риби та морепродуктів. Зростання населення світу та збільшення доходів спровокує зростання попиту на м’ясо майже у всіх регіонах світу.

 
За даними Belgian Meat Office піку в споживанні червоного м’яса в ЄС було досягнуто в минулому році. У 2019 році та в наступні кілька років європейці будуть купувати менше яловичини. Натомість продовжить зростати попит на курятину.
 
“У Європі буде спостерігатися стабільне зростання споживання тваринного білка. Збільшення кількості населення, економічне зростання, зростання поставок і сприятлива ціна призвели до відновлення споживання м’яса в Європі”, – повідомили в Belgian Meat Office.
 
Тенденція до зростання споживання курятини спостерігалася ще у виробничих даних, зібраних минулого року в ЄС, оскільки зросли обсяги виробництва птиці в Іспанії, Франції, Польщі, Угорщині, Румунії та Болгарії.
 
Відчутне зростання сектору птахівництва було також спрогнозовано аналітиками Rabobank, які вважають, що курятина стане важливим замінником свинини на ринках, які постраждали від вірусу АЧС.
 
 
Source URL: http://www.poultryukraine.com/ru/poultry/news/2019/06/news_7234.html
© 2012  - 2022 Союз птицеводов Украины