[$logo_alt]
Союз птицеводов Украины
www.poultryukraine.com

Новости
29.03.2019

Штучний бекон виготовили британські вчені

Штучний бекон виготовили британські вчені

 Британським ученим з Університету Бата (University of Bath) вдалося виростити бекон в лабораторних умовах. Для “вирощування” штучного сала використовують клітини тварин, скажімо, гризунів та траву, яка допомагає формувати структуру бекону.

Цікаво, що для отримання живих клітин тварин не вбивають, у них просто беруть зразок тканини. Що ж до трави, то тут вона слугує не кормом для тварин, а каркасом для клітин, розповідає один з науковців, що працював над вирощуванням бекону в лабораторії, Скотт Аллан. Утім виготовлення такого продукту зараз коштує набагато дорожче, у порівнянні з традиційною свининою, тому про промислове виробництво та продаж поки не йдеться.
 
Досліди зі створення штучного м’яса тривають. У 2013 році було виготовлено перший “лабораторний бургер”. Його створила команда вчених з Нідерландів, а вартість першої псевдояловичої котлети склала 250 тис. євро.
 
Варто зазначити, що лабораторне м’ясо поки не продається в жодній з країн світу, утім влада США вже розглядає таку можливість. А от рослинні аналоги м’яса та бургери з комах уже можна придбати в США та Сінгапурі.
 
Source URL: http://www.poultryukraine.com/ru/poultry/news/2019/03/news_7131.html
© 2012  - 2022 Союз птицеводов Украины