[$logo_alt]
Союз птицеводов Украины
www.poultryukraine.com

Новости
31.03.2014

Українська курятина може потрапити на ринок Китаю

Українська курятина може потрапити на ринок Китаю

 Ветеринарний комітет Міністерства аграрної політики працює над узгодженням сертифікації з КНР

Вітчизняних виробників м’яса птиці зацікавив ринок Китаю. Нині відбувається процедура узгодження сертифікації. Серед пріоритетних напрямків ― інші країни Азії та Африка. Ринок ЄС для вітчизняних птахівників є важливим, але не основним.
Про це кореспонденту «Агравері» розповів Олександр Бакуменко, голова Ради директорів Асоціації «Союз птахівників України».
«В ЄС цього року ми будемо поставляти м'ясо птиці в рамках квот ― 36 тисяч тонн. Буде добре, якщо нам збільшать цю квоту. Але поки що розмов про це я не чув. Ринок ЄС не є основним для українських птахівників. Якщо на зовнішні ринки ми загалом поставляємо 145 тисяч тонн, то на нещодавно відкритий ринок країн ЄС у минулому році ми поставили 500 тонн. Але цей ринок дуже важливий», ― сказав він.
Щоб нівелювати залежність від поставок м’яса птиці в Росію, вітчизняним виробникам необхідно диверсифікувати ринки збуту. За словами пана Бакуменко, на сьогоднішній день ми уже поставляємо м'ясо птиці у 40 країн світу.
«Пріоритетними напрямками для українських птахівників є країни Африки і Азії. Дуже важливим є ринок Китаю. Нині над узгодженням сертифікації з Китайською республікою працює ветеринарний комітет Міністерства аграрної політики та продовольства», ― додав пан Бакуменко.
 
Джерело: Агравери
Source URL: http://www.poultryukraine.com/ru/poultry/news/2014/03/news_2071.html
© 2012  - 2022 Союз птицеводов Украины