[$logo_alt]
Союз птицеводов Украины
www.poultryukraine.com

Новости
Лідери з експорту м’яса птиці втрачають прибутки Лідери з експорту м’яса птиці втрачають прибутки Доходи від експорту курячого м’яса з Бразилії, що є найбільшим гравцем ринку, за перші 8 місяців 2020 року впали на 11,3% порівняно з аналогічним періодом минулого року.
23.09.2020 Подробнее...
Масштабні зміни очікують ринок м’яса Китаю уже найближчим часом Масштабні зміни очікують ринок м’яса Китаю уже найближчим часом Китайський ринок тваринного білка зазнає довгострокових змін у найближчі роки, оскільки кризи, спричинені африканською чумою свиней та пандемією коронавірусу, призводять до зміни харчових звичок китайських споживачів.
23.09.2020 Подробнее...
На 37% зросли обсяги виробництва замінників м’яса у Німеччині На 37% зросли обсяги виробництва замінників м’яса у Німеччині Цього місяця в Німеччині виявили перший спалах африканської чуми свиней. Якщо хвороба пошириться на промислове поголів’я, в споживачі можуть почати надавати перевагу альтернативним білкам, зокрема, замінникам м’яса.
22.09.2020 Подробнее...
Зростають обсяги виробництва птиці в Африці Зростають обсяги виробництва птиці в Африці Днями було опубліковано статистичні дані, що свідчать про нарощування виробництва м’яса птиці у Південно-Африканській республіці.
22.09.2020 Подробнее...
Бразилия внедряет блокчейн-технологии в птицеводство Бразилия внедряет блокчейн-технологии в птицеводство В Бразилии внедряют блокчейн-технологий в птицеводческую отрасль, сообщает Eurocarne. Это проект арабо-бразильской торговой палаты, который предназначен для совершенствования системы прослеживаемости и повышения доверия к цепочке поставок халяльной продукции, уточняет издание.
17.09.2020 Подробнее...
Source URL: http://www.poultryukraine.com/ru/poultry/news/
© 2012  - 2020 Союз птицеводов Украины