Союз птицеводов Украины
Про Ассоциацию
Мясо птицы
Яйцо куриное
Яичные продукты
Зерно и корма
Законодательство АПК
Конференции
Новости ассоциации
26.02.2021

Спалах пташиного грипу зафіксували у Нідерландах

Спалах пташиного грипу зафіксували у Нідерландах

 Днями спалах високопатогенного пташиного грипу штаму H5N8 повідомили в Нідерландах. Випадок захворювання зафіксували на фермі в місті Сінт-Уденроде. Загибель птахів від грипу була підтверджена Центром ветеринарно-біологічних досліджень Вагенінгенского сільськогосподарського університету (WBVR).

 
Міністерство сільського господарства, природи та продовольства країни повідомило, що в радіусі одного кілометра навколо епізоотичного вогнища розташовані ще дві ферми. На птахофабриці, що постраждала від пташиного грипу утримувалось 35 тисяч курей. На двох сусідніх підприємствах утримують 49,92 тис. та 47 тис. голів сільськогосподарської птиці відповідно. Щоб запобігти подальшому поширенню вірусу доведеться знищити все це поголів’я. У цілому утилізують близько 132 тисяч голів птиці.
 
Ще на семи птахофабриках, що розташовані в радіусі трьох кілометрів від епіцентру спалаху грипу все поголів’я будуть регулярно тестувати все поголів’я на це захворювання. У зоні радіусом 10 кілометрів, де розташовано 26 птахофабрик, заборонено переміщення живої птиці, яєць, використаної підстилки та іншої продукції і відходів підприємств.
 
Спалах пташиного грипу в Сінт-Уденроде став одинадцятим випадком, зареєстрованим у Нідерландах у 2020-2021 роках. У 10 випадках з 11 захворювання було викликано вірусом штаму H5N8.
 
Архив
посмотреть

Ассоциация «Союз птицеводов Украины» является добровольным объединением отечественных предприятий-производителей птицеводческой отрасли и имеет статус неприбыльной организации.

Деятельность Ассоциации направлена на сотрудничество с органами государственной власти на общегосударственном уровне. В частности, специалисты ассоциации принимают активное участие в разработке и продвижении государственных программ развития отрасли, разработке государственных стандартов, технических регламентов в области животноводства и птицеводства, анализе и подготовке законодательных проектов и подзаконных актов.

  • Агропромышленная группа «Пан Курчак»
  • Группа компаний «Ovostar Union»
  • Группа компаний «Интер-Агросистемы»
  • Группа компаний «Ландгут»
  • Группа компаний «Мироновский хлебопродукт»
  • Корпорация «Агро-Овен»
  • Корпорация «Бахмутский аграрный союз»
  • ООО «Агропромышленная корпорация «Днипровская»

ул. Е. Сверстюка, 19, оф. 807,
г. Киев
02660, Украина

тел.: +38 044 494 49 30
e-mail: info@poultryukraine.com

Без Антибіотиків! Підтверджено
Интересные факты
Куриное мясо очень богато на фосфор и калий, магний и селен, железо и кальций, а также витамины группы В, укрепляющие нервную систему