Союз птицеводов Украины
Про Ассоциацию
Мясо птицы
Яйцо куриное
Яичные продукты
Зерно и корма
Законодательство АПК
Конференции
Новости ассоциации
19.10.2020

Спалах пташиного грипу виявили в Ізраїлі

Спалах пташиного грипу виявили в Ізраїлі

 Міністерство сільського господарства та розвитку сільських територій Ізраїлю повідомило Всесвітню організацію з охорони здоров’я тварин (OIE) про спалах високопатогенного пташиного грипу в північному регіоні країни.

 
Згідно з повідомленням, вірус серотипу H5N8 був ідентифікований на фермі, де утримувалося близько 35 тис. курей-бройлерів. Ферма розділена на чотири загони. Захворюваність та смертність спостерігались у одному з загонів, де вирощували курчат.
 
Також згідно з оприлюдненим звітом, ферма розташована поблизу рибних резервуарів, де у цю пору року перебуває багато водоплавних птахів. Крім того, він є міграційним шляхом для інших птахів. Тому саме дикі птахи вважаються ймовірним джерелом поширення вірусу.
 
Міністерство сільського господарства Ізраїлю заявило, що епідеміологічне розслідування триває. Останній випадок пташиного грипу H5N8 в країні був зареєстрований у січні, коли вірус був виявлений у дикого птаха. Востаннє пташиний грип на комерційній фермі було виявлено на півночі країни, у квітні 2019 року. Тоді спалах зареєстрували на фермі, де утримували індиків.
 
Архив
посмотреть

Ассоциация «Союз птицеводов Украины» является добровольным объединением отечественных предприятий-производителей птицеводческой отрасли и имеет статус неприбыльной организации.

Деятельность Ассоциации направлена на сотрудничество с органами государственной власти на общегосударственном уровне. В частности, специалисты ассоциации принимают активное участие в разработке и продвижении государственных программ развития отрасли, разработке государственных стандартов, технических регламентов в области животноводства и птицеводства, анализе и подготовке законодательных проектов и подзаконных актов.

  • Агропромышленная группа «Пан Курчак»
  • Группа компаний «Ovostar Union»
  • Группа компаний «Интер-Агросистемы»
  • Группа компаний «Ландгут»
  • Группа компаний «Мироновский хлебопродукт»
  • Корпорация «Агро-Овен»
  • Корпорация «Бахмутский аграрный союз»
  • ООО «Агропромышленная корпорация «Днипровская»

ул. Е. Сверстюка, 19, оф. 807,
г. Киев
02660, Украина

тел.: +38 044 494 49 30
e-mail: info@poultryukraine.com

Без Антибіотиків! Підтверджено
Интересные факты
Куры могут глотать пищу только в вертикальном положении - она опускается в желудок под действием силы тяжести, а не с помощью мыщц