Союз птицеводов Украины
Про Ассоциацию
Мясо птицы
Яйцо куриное
Яичные продукты
Зерно и корма
Законодательство АПК
Конференции
Новости ассоциации
25.06.2020

4 млн фунтів вклав британський виробник птиці в захист працівників від COVID-19

4 млн фунтів вклав британський виробник птиці в захист працівників від COVID-19

 Найбільший в Північній Ірландії виробник м’яса птиці, компанія Moy Park, витратив 4 мільйони фунтів на заходи безпеки, щоб захистити персонал від коронавірусу. Крім спеціального обладнання та засобів захисту, компанія виділила частину коштів на компенсації працівникам, які можуть постраждати, чи постраждали від COVID-19.

 
На такий крок керівництво Moy Park пішло після того, як працівники, у кількох з яких виявили симптоми вірусу, поскаржилися, що для їх захисту було зроблено недостатньо. Персонал влаштував акції протесту в деяких приміщеннях компанії, і профспілка закликала закрити завод після того, як один працівник, який заразився вірусом, помер.
 
Зараз компанія встановила на робочих місцях прозорі пластикові захисні екрани Perspex. Також на підприємствах запровадили поетапні перерви та соціально дистанційовані зони відпочинку та перерви. Працівникам пропонують додаткові засоби індивідуального захисту. Також у компанії ввели обов’язковий температурний скринінг персоналу.
 
Архив
посмотреть

Ассоциация «Союз птицеводов Украины» является добровольным объединением отечественных предприятий-производителей птицеводческой отрасли и имеет статус неприбыльной организации.

Деятельность Ассоциации направлена на сотрудничество с органами государственной власти на общегосударственном уровне. В частности, специалисты ассоциации принимают активное участие в разработке и продвижении государственных программ развития отрасли, разработке государственных стандартов, технических регламентов в области животноводства и птицеводства, анализе и подготовке законодательных проектов и подзаконных актов.

  • Агропромышленная группа «Пан Курчак»
  • Группа компаний «Ovostar Union»
  • Группа компаний «Интер-Агросистемы»
  • Группа компаний «Ландгут»
  • Группа компаний «Мироновский хлебопродукт»
  • Корпорация «Агро-Овен»
  • Корпорация «Бахмутский аграрный союз»
  • ООО «Агропромышленная корпорация «Днипровская»

ул. Е. Сверстюка, 19, оф. 807,
г. Киев
02660, Украина

тел.: +38 044 494 49 30
e-mail: info@poultryukraine.com

Без Антибіотиків! Підтверджено
Интересные факты
Чтобы снести одно яйцо, курице требуется 24-26 часов