[$logo_alt]
Союз птицеводов Украины
www.poultryukraine.com

Новости
Через податок на пластик в Британії подорожчає м’ясо Через податок на пластик в Британії подорожчає м’ясо Британська асоціація м’ясопереробників (BPMA) заявила, новий податок на пластикові упаковки може до того, що м’ясопереробним компаніям доведеться платити значно більше за упаковку, яка містить менше 30% вторинної сировини.
13.08.2020 Подробнее...
Світові лідери з виробництва та експорту птиці Світові лідери з виробництва та експорту птиці Минулого року обсяги виробництва м’яса птиці у всьому світі зросли до 130 мільйонів тонн, що на 3,7% більше, ніж у 2018 році. Таким чином, 45% всього м’яса, що виготовляється у світі – це птиця.
13.08.2020 Подробнее...
В яких країнах споживають найбільше м’яса птиці? В яких країнах споживають найбільше м’яса птиці? У всьому світі зростає популярність м’яса птиці, особливо курятини.
13.08.2020 Подробнее...
В египетском дизайнерском агентстве Birdmilk разработали заметную упаковку для замороженных тушек цыпленка В египетском дизайнерском агентстве Birdmilk разработали заметную упаковку для замороженных тушек цыпленка Для запуска на рынок тушек цыплёнка от компании Wadifood дизайнерам необходимо было создать оформление, сразу же привлекающее потребителя.
11.08.2020 Подробнее...
Казахстан обмежив імпорт курятини з Росії Казахстан обмежив імпорт курятини з Росії Через спалах грипу птиці в Челябінській області Росії минулого тижня влада Казахстану встановила обмеження щодо імпорту продукції птахівництва з постраждалого регіону.
11.08.2020 Подробнее...
Source URL: http://www.poultryukraine.com/ru/
© 2012  - 2020 Союз птицеводов Украины